Hakkimda

HAKKIMDA


Merhaba, öncelikle sağlık, güzellik konulu blogumu ziyaret ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Ben Keziban Yılmaz bu okuduğunuz blog gibi 8 civarı çeşitli konularda blog yazıyorum. Amcım internette bilginin yaygınlaşmasını sağlamak ve insanların daha doğru bilgiye ulaşmasını sağlayarak onlara faydalı olmaktır.

Çeşitli konularda internette ve diğer kaynaklarda araştırmalar yaparak yazılarımı yayınlıyorum. Yazılarımın hepinize faydalı olması en büyük temennim. Ancak Burada yazılan yazılar ve uygulamalar, bir kesinlik içermiyor, yani yazılanları yapmanız durumunda sorumluluk sizlere ait. Yazdıklarım hiç bir tıbbi kesinlik içermez, bu yüzden yapacağınız uygulama, bakım gibi şeylerde sorumlusu siz olduğunuz için iyi araştırıp uzmanlardan yardım almalısınız.

Yazılarımda telif hakkıyla korunan içerikleri kullanmıyorum, yanlışlıkla kullanılan içerikler için bana ulaşmanız durumunda kaldırmayı taahüt ediyorum. Yazılarımla ilgili görüş kanaat ve fikirler için bana iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

UYARI

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi


Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili tibbitedavi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.