27 Ağustos 2015 Perşembe

Dövme Silme Kremi

Dövme Silme Yöntemleri


Dövme sildirme yöntemleri ile ilgili yaptığım araştırmalarda karşıma dövme silme kremi isimli ürünler çıktı. Daha önceden dövme sildirmek için lazer, dermabrazyon, cerrahi müdahale ve tca dövme silme olduğunu söylemiştim. Peki nedir bu dövme silme kremi. İşte bu yazıda bunu anlatacağım.

Dövme Silen Krem


Dövme sildirme kremi olarak satılan dövme silici kremler baya iddialı şeyler yazıyor. Sitede 21 günde dövmenizin silineceğini iddia ediyorlar. Ancak bu mümkün değil. Çünkü lazerle dövme sildirmede dahi 8 ay civarı süren bir işlemi bir kremin 1 ayda yapması ne kadar mümkün dersiniz. Zaten bu iddia bile ürünün aslında işe yaramadığını gösteriyor.

Dövme Silme Kremi İşe Yararmıİnternette karşıma çıkan site dövme çıkarma amaçlı üretilen kremin %1,5 borax, %0,8 citric acid, e vitamini, c vitamini gibi maddelerle 21 günde dövme silmek imkansız. Yani bu maddelerle bırakın 21 günü 21 senede o dövme silinmez. Hani başka maddelerle üretine kremler ne sonuç verir geçekten bilemiyorum ama, borazla çamaşır temizleyemiyoruz doğru dürüst, dövme nasıl silinecek.

Dövme Silme Kremi Kullananlar


Kremi kullananlar hakkında nette bulabildiklerim bir facebook sayfasından kullanmayın diyen bir kadın vardı "nur cennet uçar" isminde, bir şarkıcı bu ürünü kullanmayın falan yazmış, ayrıca bir sürü fotoğraf falan paylaşmış. Ayrıca dövme silme kremi şikayet konusunda alan birisi şikayette bulunmuştu. Bir de ekşi sözlükte dövme silme kremi başlığında baya dalga geçilmiş kremle. linki şu https://eksisozluk.com/dovme-silme-kremi--4638561?p=2

Şimdi ben kullanmadım bu kremi şöyle böyle diyemem, ama yapılan yorumlar ve araştırmalarımı sizinle paylaştım. Konuyla alakalı olarak dövme sildirme fiyatları ve dövme silme yazılarımı okuyabilirsiniz.

Konu hakkında sorularınızı yorumlar bölümünden sorabilirsiniz. Ayrıca yazımı sosyal medyada paylaşırsanız sevinirim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

UYARI

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi


Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili tibbitedavi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.