26 Ağustos 2015 Çarşamba

Dövme Sildirme Fiyatları

Dövme Sildirme


Dövmeler yapıldıktan sonra eğer sildirmeye karar verirseniz yaptığınız hatanın farkına varmışsınızdır demektir. Çünkü 200 liraya yaptırdığınız bir dövmeyi silmek için sizden 10 katı fiyat istenecek ikibin lira harcamak zorunda kalacaksınız. Peki bu nasıl yapılır, işte bu yazımda size dövme nasıl silinir, dövme silfirme fiyatları konusunda bilgiler vereceğim. Çünkü hepiniz dövme sildirmenin kaç lira olduğunu merak ediyorsunuz.


Dövme Nasıl Silinir


Dövme sildirmek için en çok kullanılan metodlar lazerle dövme sildirme (Q- switched Nd:YAG ve picosure lazer), dermabrazyon, kimyasal peeling ve cerrahi operasyondur. Uygulanan bütün yöntemlerdeki mantık deri altındaki dövme boyasının vücuttan uzaklaştırılmasını sağlar. Bunların içinden en çok kullanılan yöntemler lazerle dövme sildirme ve kimyasal peelingle dövme sildirmedir.


Dövme Sildirme Fiyatları


Dövme sildirmek için kullanılan yönteme ve dövmenin boyutuna göre fiyatlar çok değişiklik göstermektedir. Örneğin lazerle dövme sildirme fiyatı yaklaşık olarak bir avuç içi ebatında dövme için 1000 tl ile 1500 tl arasında değişir. Eğer dövme daha büyükse muhtemelen 2000 lira ile 4000 lira arasında bir fiyatla dövmenizi sildirmeniz mümkün.


Evde Dövme Silme


Eğer bu fiyatları karşılayamıyorsanız, evde dövme silebilirsiniz. Tabi bu evde dövme silme için sıcak hamur basma, domates duyu sürme, tuz basma, zımpara yapma gibi şeylerden uzak durmanız gerektiğini söyleyeyim. Yapacağınız bu ilkel yöntemlerle cildinizde hasar bırakabilirsiniz. Bu uygulamalardan uzak durun, evde dövme silmek için en ideal yöntem tca kimyasal peeling ile dövme simdir.

Bir çok insan tarafından kullanılan bu yöntem ile 50 lira ile 100 lira arasında bir fiyata dövmenizi sildirebilirsiniz. Aynı metodu kaş dövmesi içinde yapabilirsiniz.

Dövme sildirme fiyatları ve dövme nasıl silinir ile ilgili yazdıklarım burada bitiyor. Özellikle evde dövmesini silmek isteyenler, dövme silme yazıma muhakkak baksınlar.

Sorularınızı yorumlar aracılığıyla sorabilirsiniz. Yazımı sosyal medyada paylaşırsanız sevinirim.

1 yorum:

UYARI

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi


Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili tibbitedavi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.