25 Aralık 2014 Perşembe

Zayıflama Yöntemleri ve Bilinmesi Gerekenler


Zayıflama Yöntemleri


Sizin için zayıflama yöntemleri ve zayıflamak için yapılması gerekenlere dair faydalı bilgiler derledik iyi okumalar. Bir çok Türk kadının hayali 90 - 60 - 90 vücuda sahip olmaktır. Kadınlarımız zayıflamak ve daha güzel görünmek için her şeyi göze alabilirler.

Kadınlarımız sırf zayıflamak için dengesiz beslenme metotları şok diyetler, zayıflama hapları kullanmaktalar. Bu tarz şeyler insan sağlığına zarar vermektedir.Zayıflama Hapları


Kadınlarımızın zayıflama zaafından faydalanan çeşitli üreticiler, şifacılar ve pazarlamacılar, bir çok ölüme neden olabilen ilaçları veya ülkemizde halk arasında dilden dile dolaşan zayıflama tariflerini reklamlar yoluyla yayarak kadın sağlığını olumsuz yönde etkileye biliyor.

Sağlıklı zayıflamanın yolları diyetisyen gözetiminde , spor yaparak ve dengeli beslenerek yapılan kilo vermedir. Televizyonda gördüğünüz, kadın programlarındaki uydurma tarifler sizi zayıflatmaz. Mucize haplar vb bir şey mümkün değildir. bu tarz aldatıcı ürünlere karşı sağlık bakanlığının adını kullanan çeşitli insanlar bu tarz ilaçları tarım ve sağlık bakanlığı onayında sattıklarını beyan etmektedirler. Bu tarz reklam ve tanıtımları vakit kaybetmeksizin bakanlığa ihbar etmeniz sizin ve toplum sağlığı açısından önemlidir.

Zayıflama İlaçları


Halk arasında '' Az ye Kilo Verirsin '' anlayışı ön plandadır fakat bu plan yanlıştır.. Bir insan aç kalarak zayıflamaz aksine bir kaç gün yemek yemez en son bi yemeğe oturur daha fazla yer farkında olmaz böylece midemiz daha fazla yorulur ve yavaş sindirir bu da size 2 kat daha fazla kilo demektir.

Kendini televizyonda '' doktorum '' diyen çeşitli firmaların anlaşmalı olduğu insanlara ve verdiği tavsiyelere inanmayın onlar reyting arttırmak için yapılan basit oyunlardır. Ayrıca kendini Şifalı bitki uzmanı diye tanıtan oyuncuların televizyonda yanlış tarifler verip kendini tanıtmaya çalışmalarına inanmayın.

Kilo Verme Ürünü


Reklamlarda ben uzman doktorum bende xxx ilacını öneriyorum diyenlere hiç inanmayın bular ürünün satışını arttırmak için yapılan oyunlardır. Saçma sapan ilaçlarla veya aç kalarak kilo verilmez eğer kilo vermek isterseniz diyetisyen kontrolünde , spor yaparak zayıflamanız en doğal yöntemdir. Aşırı kilo vermek amaçlı çeşitli yollara başvurmayınız, aksi taktirde yaşamınızı tehdit eden problemlerle karşı karşıya gelebilirsiniz.

Sağlıklı kilo verme ve zayıflama haplarıyla ilişkin yazımızın işinize yaramış olmasını umuyoruz. Sizde değerli yorum ve görüşlerinizle yazımıza yorum yazabilir yazımızın daha fazla insana ulaşması için sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

UYARI

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi


Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili tibbitedavi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.