22 Aralık 2014 Pazartesi

Ultrasonla Ameliyatsız Yüz GermeYüz Germe


Yüz germe nedir, ultrasonla ameliyatsız yüz nasıl gerili, yüz germe fiyatları hakkında bilgiler içeren yazımız için iyi okumalar. Cildi Ameliyatsız gençleştirmek. Ultrasonun yüz gençleştirmek kırışıklarını önlemek için kullanılan bir yöntemdir.

Ultrasonda yanak gevşekliği gıdı gevşekliği kaşların düşmesini ortadan kaldırabilir.


Medikal ve estetik uzmanları özel ultrasonla ameliyatsız kesik olmadan morarma olmadan yüz gerdirilebiliyor. Gençleşiyor ve gerginleşiyor. Kaş ve göz kapağı düşüklükleri tedavi edilebiliyor. Ultrason dalgaları ile yapılan bu işlemin hiç bir yan etkisi yoktur. Ciltte oluşan sarkmalarda özelikle göz ve kaş düşüklerinde çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Bu işlem yaklaşık olarak 20 dakika sürebilir.

Yüz Germe kimlere yapılıyor


Yaş ile ilgili bir sorun yoktur 25- 80 yaş arası uygulanabilir yan etkisi yoktur. Etkisini ne zaman ne kadar süre ile gösteriyor

Bu işlem hemen etksiniz gösterir en etkin olduğu gün 90 gün sonra tam olarak etkisini gösterir 2 yıl süre ile bu işlem cildinizde kalacaktır. 2 yıl sonra ilk halinden daha iyi bir durumda görünüyor. İşlem sırasında bir pembelik ortaya çıkabilir bu yarım saat sonra geçer.

Yüz germede bir diğer yöntem botokstur, botoks doktorlar tarafından bölgenin uyuşturulması işlemine verilen addır. Botoks sayesinde cildinizdeki bazı kaslar uyuşturulur ve çeşitli kırışıklıklar giderilir.

Yüz Germe İşlemi

 

Bu ameliyatta klasik ameliyatlarda olduğu gibi uzun kesiler yapılmaz, bir santimetre uzunluğundaki kesiler yeterli olur. Bu nedenle, bu yöntemle yapılan ameliyatların tümü, halk arasında kapalı ameliyat ya da izsiz ameliyat olarak bilinmektedir.

Yüz germe, ultrasonla yüz germe hakkında sizde görüş ve yorumlarınızı paylaşabilir yazımızın daha çok insana ulaşması için sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

UYARI

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi


Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili tibbitedavi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.