22 Aralık 2014 Pazartesi

Thermage Cilt Ütüleme
Cilt Ütüsü


Cilt ütüsü nedir nasıl uygulanır, cilt ütüsü kimlere yapılır hakkında yazılar.

Cilt ütüsü olarak geçen bu yöntem yeni olarak çıkmıştır. Cilt gençleştirmede yeni bir yöntem ile yüzde oluşan sarkmalarda çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Bu işlem ağrısız ameliyatsız şekilde uygulanıyor. Önce cilt işaretleniyor daha sonra uygun cihazla uygulanıyor 2 ay içinde etkisini gösteriyor özelikle orta yüz kaybında çene altı sarkmasında terci ediliyor 2-5 yıl koruyor. Özel bir solüsyon sürülerek başlanan işlem soğutma artırılarak yapılıyor. Cihazın atışar şeklide cilde uygulanıyor Cilt altının ısınması sağlanıyor ama yüzey donduruluyor. 40 dakika süren bu işlem bitiminde kendini gösterecektir 500-600 atımla cilt uyarılacaktır.

 

Uygulanan Bölgeler

 

Göz kapakları, yüz, dudaklar, karın, kol, el, bacak ve kalçada uygulanabilir, selülit görünümünün iyileştirilmesi için de kullanılır.

Düşük göz kapaklarının kaldırılması, göz kenarlarında oluşan kaz ayakları görünümünün yumuşatılması, kırışıklık ve sarkmaların düzleştirilmesi için ideal bir çözümdür

Cilt Ütüsü Nasıl Uygulanır

 

Cilt ütüsü olarak adlandırılan Thermage uygulaması sayesinde cilt kırışıklıkları daha azalıyor. Bu uygulama uzman hekimler tarafından yapılmaktadır. Bu uygulamalara paralel olan başka metodlar kimyasal peelingler ile cildi gençleştirmektir. TCA peeling ve glikolik asit peelingleri ile cildinizi gençleştirebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

UYARI

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi


Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili tibbitedavi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.