28 Aralık 2014 Pazar

Mikro Tese Ameliyatı

Mikro TeseKısırlık (İnfertilite) birçok kişinin büyük sorunu olmaya devam ederken, uzmanlarında bu soruna bir hal çare bulmaları için araştırmaları devam etmektedir. Kısırlık için son zamanlarda birçok çözüm yolları bulunmuştur ve bunlardan bir tanesi de Mikro Tese’dir.

Mikro Tese AmeliyatıBilim adamlarının İnfertilite sorunu için bulmuş oldukları yöntemlerinden birisi ve en etkilisi olan Mikro Tese, birçok erkeğin sorununa çözüm olmuştur. Bebek hasretiyle yanıp tutuşan çiftlerin, bu cerrahi yöntem sayesinde özlemlerine son veriliyor. Sperm üretme sorunu yaşayıp, ilaç tedavisinden çözüm alamayanlar için Mikro Tese operasyonu uygulanmaktadır.

Uygulama YöntemiMikro Tese yöntemi ile gebelik sağlanması için, erkekten elde edilen spermler mikroenjeksiyon yoluyla kadının yumurtalıklarına enjekte edilmektedir. Mikro Tese ile gebeliğin sağlanması yüksek bir ihtimaldir. Başarıyla uygulanan bu yöntem sayesinde çiftler 9 ay 10 gün sonra bebeklerini sorunsuz bir şekilde kucaklarına alabiliyorlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

UYARI

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi


Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili tibbitedavi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.