22 Aralık 2014 Pazartesi

Kalorisi Düşük Tatlı


Diyet Tatlı


Düşük kalorili tatlı hazırlanışı ve diyet tatlı tarifi hakkında bilgiler içeren yazımızın hepinize faydalı olmasını umuyoruz.

Diyet yaparken karşı koyamadığımız en büyük sorun tatlılardır. Bir kaşık aldık mı sonra gerisi gelir ve bakmışız tabak bitmiş. Bu duruma en iyi çözüm düşük kalorisi olan tatlılar tercih etmektir. Vereceğimiz bu tarifin hem yapması kolay hem lezzetli hemde düşük kalorilidir. Doktorum programın da çıkan bu düşük kalorili tatlı tarifi sizi tatlıdan mahrum etmeyecek hemde tatlı krizine son verecektir.Düşük Kalorili Tatlı


Malzemeler

Bir kase yoğurt

5-6 çilek

Tatlandırıcı

Bir kaşık bal

Düşük Kalorili Diyet Tatlı Yapılışı


Yoğurdu kaba boşaltın doğradığınız çileği yoğurdun içine atın ve onun üstüne biraz sıvı tatlandırıcı iki tatlı kaşığı kadar atabilirsiniz. Bunun içine iki kaşık da bal koyalım isteğe bağlı olarak yapabilirsiniz ve afiyetle yiyebilirsiniz.

Bu tatlı sizin hem tatlı ihtiyacınızı karşılayacak hemde kilo almanıza engel olacaktır. Yaz aylarında yapması pratik olan bu tatlıyı tercih edebilir sağlıklı beslenebilirsiniz.

Yazımızı burada sonlandırırken işinize yarayan bir diyet tatlı tarifi olmasını umuyoruz. Siz de düşük kalorili tatlılar hakkındaki görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yazımızı sosyal medyada paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

UYARI

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi


Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili tibbitedavi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.