22 Aralık 2014 Pazartesi

Göğüs Toparlama ve Dolgunlaştırma MaskesiGöğüs MaskesiDoğum sonrası veya yapısal olarak bir sorun olan sarkık veya çatlakların oluştuğu göğüse uygulanan maske tarifi vereceğimiz yazımız için iyi okumalar diliyoruz.

Göğüs toparlama maskesi malzemeleri2 avokado

1 çay bardağı beyaz kil

3 yemek kaşığı tarçın yağı

1 yemek kaşığı şerbetçiotu

1 tatlı kaışı çörek otu yağı


Avokadoyu soyup kille karıştırın sonra papatya yağını ilave edin ve karıştırmaya devam edin Daha sonra çörek otu yağını ve şerbetçi otunu ilave edin sıralamayı bu şekilde yapmaya özen gösterin karışım tam kıvamında olacaktır. Eğer maske yumuşak bir kıvama gelmezse biraz su ilave edebiliriz. Bu maske ile göğüsleriniz daha sert ve dik görünmesini sağlayacaksınız.


Bu kalıcı bir leke yapmaz 10 günde bir uygulayabiliriz ve yarım saat kalması gerekiyor direk olarak göğüse uygulamak gerekiyor. Soğuk su ile yıkanacaktır. Bu sayede maske amacına ulaşmış olacaktır.


Göğüs toparlama tariflerini içeren yazımız burada sona eriyor. Sizde göğüs dolgunlaştırma ve göğüs dikleştirme ile ilgili tecrübelerinizi paylaşırsanız seviniriz. Yazımızı sosyal medyada paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

UYARI

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi


Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili tibbitedavi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.