22 Aralık 2014 Pazartesi

Gençleştiren Soya MaskesiSoya Cilt BakımıSoya ile cilt bakımı, soyanın cilde faydaları güzellik maskeleri hakkında bir yazı hazırladık iyi okumalar


Yüzünüzü soğuk su ile yıkayın kese yapmayın onu tahriş edip yıpratabilirsiniz. Bunun için doğal maskeler cildinizi daha gergin ve prüzsüz yapacaktır. Bunun için kullanılan en iyi maske soya filizinden yapılan maskedir.Soyanın cildimize yararları saymakla bitmez o yüzde cildimizi gençleştirsin diye hazırlayacağımız maskemiz var.

Soya Yüz Bakımı


Soya filizi

Bir yemek kaşığı jojoba yağı

Bir tatlı kaşığı yumurta akı


Bir kase içine koyduğumuz suya ezdiğimiz soya filizinden bir yemek kaşığı kadar alıyoruz. Bir tatlı kaşığı jojoba yağı alıyoruz ve içine bir yumurtanın akını koyup karıştırıyoruz. Göz çevresi hariç tüm vücudumuza sürüyoruz gazlı bezle sürebilirsiniz. 15 dakika kadar beklemek gerekiyor . Soğuk suyla aşağıdan yukarıya doğru masaj yaparak yıkayınız. Haftada bir uygulayabilirsiniz. Çok makyaj yapanlar içinde güzel bir seçenektir.


Soya ile cilt bakımı yazımız burada bitiyor. sizde yorumlar yapablir bilgi ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

UYARI

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi


Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili tibbitedavi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.