21 Aralık 2014 Pazar

El ve Ayak Terlemesine SonEl ve Ayak Terlemesitibbitedavi.com olarak Ayak bakımı ve sağlığı kategorimizdeki yazılarımızdan ilki olan el ve ayak terlemesinin nedenleri çözümleri ve tedavisi hakkında bilgiler içeren bu yazımızı sizler için derledik.


El ayak terlemesine son. Tokalaşmak kabusunuz olmasın terlemeye karşı yeni bir çözüm geliştirildi. Terlemenin görevi vücuttaki fazla sıcaklığın dışarıya çıkmasıdır. Norlmade terleriz ve ıslaklık oluşur ama bazı kişilerde bu durum fazlaca görülebilir.


El terlemesi Tedavisi


Yeni çıkan bir cihaz ile aşırı terlemeye son verilebilir ellerin ve ayakların fazla terlemesine son verebilirsiniz. Sosyal hayatı olumsuz yönde etkileyen bu olaydan kurtulmak için yeni tedavi yöntemini kullanabilirsiniz. %90 bir başarı oranına sahip bu yöntem ter bezlerin ve kanalların kısmen yok edilmesi ile yapılıyor. bu işlem sayesinde terlemeye çözüm bulunuyor. Bu cihazın basit olarak çalışması elektirik akımı verilerek klor kanalını açarak geri alınmasını zorlaştırıp terlemeyi azaltıyor. Sistemde çalışan tam doğru bir akım olması nedeni ile el ve ayaklara elektirik veriliyor. Ama bu normal olarak kullaılan şebeke elektiriği değil yani evinizde denememeniz gereken bir olay.

Ayak Terlemesi


Ayak tabanını küçük bir takım aletle suyun iletkenliğini kullanarak verilen verilen elektirik akımı sayesinde ter bezlerine şok uygulanıyor. Tedavinin süresi birinci gün ikinci gün diye 8 seans olarak uygulanır. Bu tedavi Ayak yaraları olmayan herkese uygulanabilir.


Uygulama sonrası birinci ayda tekrar terleme oluyorsa bir ay bekleyip ter bezlerinin kendini toparlanması sağlanıyor ve daha sonra seanslara geçiliyor.


El ve ayak terlemesi hakkındaki yazımız için sizlerde görüş bildirebilir yorum yapabilirsiniz. Yazımızı sosyal medyada paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

UYARI

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi


Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili tibbitedavi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.