22 Aralık 2014 Pazartesi

Doğal Selülit KremiDoğal Selülit Kremi
Cilde portakal kabuğu gibi görüntü veren selülitler, tüm güzelliği bir anda ortadan kaldırabilir. Ancak bu selülitlerle mücadele etmek zor değildir. Özellikle bitkisel karışımlarla bu portakal kabukları ile savaşmak, selülitleri ortadan kaldırmak mümkündür.Selülit bir vücut rahatsızlığı değil göze kötü görünen estetik açıdan hoş durmayan bir problemdir ve tedavisi mümkündür. İşte tam burada doğal selülit kremi sayesinde selülitlerinizden kurtulabilir onlarla birebir savaşabilirsiniz.Eğer selülit probleminiz ilk aşamada yani az durumdaysa ilerlemesini engellemek için doğal selülit kremi sizin yardımcınız olabilir.


Doğal Selülit Kremi Malzemeleri10 gram bal mumu


5 gram lanolin


15 ml tatlı badem yağ


ı 5 ml avokado yağı


5 damla çörek otu yağı


5 damla tarçın yağı


5 damla biberiye uçucu yağı


5 damla portakal yağı


Doğal Selülit Kremi Hazırlanışı


Bal mumu ve lanolin cam bir kasede benmari usulü eritilir. Badem, avokado, rezene, biberiye, kekik ve çörek otu yağları ayrı bir cam kapta benmari usulü ısıtılır. Bal mumu ve lanolin eritildikten sonra içerisine ısıtılmış yağlar karıştırılır. Cam krem kavanozlarına aktarılır buzdolabında 6 ay saklanabilir.


Her gün sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere selülitli bölgelere masaj yaparak yedirilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

UYARI

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi


Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili tibbitedavi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.