22 Aralık 2014 Pazartesi

Botoks Etkisinde Jel Gece Maskesi


Botoks MaskesiTibbitedavi.com olarak sizin için botoks etkisine sahip maske tarifine dair bir yazı hazırladık iyi okumalar.Bir çay kaşığı jojoba yağı

2 çay kaşığı papatya yağı

2 çay kaşığı lavanta yağı

2 çay kaşığı portakal yağı

1 ça kaşığı üzüm çekirdeği yağı

1 çay kaşığı kekik yağı

1-2 damla biberiye yağı

Botoks Gece Maskesinin Hazırlanışı


Bu yağları bu sıralama göre bir kap içinde karıştırılır. Ölçeklere dikkat etmeniz gerekiyor. Bu maskeyi akşamları yatmadan önce yapmanız gerekiyor. Saklamak için siyah bir cam şişede korumanız gerekiyor. Akşam yatmadan önce cildinizi temizleyin ve göz çevresi hariç yüzünüze sürün Her akşam uygulanmasında bir sorun yoktur. Yağlı bir cildiniz varsa haftada bir iki gün deneyin. Masaj yaparak sürün. Sivilceniz varsa sürmeyin. Bu maskeyi açık yaralara veya sivilcelere sürmeyin.

Maskeyi uyguladıktan sonra 15 dakika kadar bekleyin ve cildinizi silerek maske kalıntılarını uzaklaştırın. Cildinizi besleyecek bu maskeden mucizeler beklemeniz oldukça zordur. Yani bu maske sizde cilt beslemesi yapacaktır ancak botoks etkisi göstermez. Botoks tıbbi uygulama yapılan bir üründür.

Yazımız burada bitiyor, sizde görüş ve yorumlarınızı burada belirtebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

UYARI

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi


Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili tibbitedavi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.