22 Aralık 2014 Pazartesi

Ağrısız Rönesans EstetiğiRönesans EstetiğiRönesans estetiği nedir, nasıl uygulanır, botoksla aralarındaki farklar nelerdir gibi sorulara cevap veren yazımız için iyi okumalar.


Yaz aylarının gelmesi ile birlikte bir çok güzellik merkezi yeni yöntemler aramaya başladı. Bayanların ve erkeklerin ilk tercihi botoks oldu. Botoks yıllardır yapılan ve çok başarılı sonuçlar alan estetik yönden de uzun zamandır kullanılan bir yöntem. Bu yöntemi deneyen bir çok kişi çok memnun ama bu memnuniyet 6 ay kadar sürmektedir.

 

Rönesans Estetiği ile Botoks Arasındaki FarklarÇünkü botoks 6 ay süre ile zamanı durduruyor kırışıkların önüne geçiyor. Ama 6 ay sonra durum eski haline dönüyordu. Bu durumda yeni bir yöntem olan rönesans estetiği çıkıyor karşımıza.


İğne ile verilen karışım cilde enfekte edilmesi ile yapılan bir yöntem olan rönesans hiç bir ağrı ve acı hissettirmiyor. Kısa sürede işlem bitebiliyor.

Rönesans Estetiği Uygulaması


Romalı bir profesörün ortaya çıkardığı ve uygulamaya başladığı bu yöntem çok başarılı sonuçları ile ortaya çıkmaktadır. Bu uygulamada genel olarak botoksa benzese de kalıcılık ve sonuç olarak büyük bir fark gösteriyor. Rönesans estetik yöntemi 2 yıl kalıcı kalıyor zamanı durduruyor ve süre geçince tekrar eski haline dönmüyor. Rönesans estetiği yüze tene göz altlarına göz torbalarına kol altlarına çok rahat uygulanabiliyor.


Rönesans estetiği ile ilgili yazımız burada bitiyor sizde görüş ve yorumlarınızı paylaşabilir, yazının daha fazla insana ulaşması için sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

UYARI

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi


Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili tibbitedavi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.