22 Aralık 2014 Pazartesi

5 Ayda 35 Kilo Verdiren Çay


Zayıflama Çayı


tibbitedavi.com olarak sizin için zayıflama çaylarını inceledik. Zayıflama çayı bitkileri ve zayıflatan çay hazırlama konusunda bilgiler içeren yazımızı iyi okumalar diliyoruz.

Kilo vermek için yapılan bir çok diyet vardır. Şimdi size yayınlayacağımız çay sizin güvenli ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacaktır. Bu tarif sadece bir çay tarifidir. Ve Yemeklerden önce birer bardak içmeniz yeterlidir. Şeker kolestrol sorunu olanlar doktorlarına danışmadan bu çayı içmemesi gerekiyor.


Düzenli içildiğinde 5 ayda 35 kilo verdiren bu çay tamamen doğal ve bitkiseldir.


9 Adet bitkinin oluşumundan yapılan bu çay için malzemeler


1-Cinnema Otu


2- Kekik Beyaz bilye şeklinde olan kekik olacak


3- Çoban çökerten otu


4- Barut ağacı kabuğu


5-Yeşil Çay Tabiki olmazsa olmaz


6-Sinirli Ot


7- Biberiye


8-Funda Yaprağı


9- Mate ÇAyı


Kilo Verdiren Çay HazırlanışıBu çaylardan birer tutam alıp demliğinizin için koyun yeşil çaydan biraz fazla koyabilirsiniz. Ama bunları kaynatmayın kaynamış suyu üzerine dökün ve 5-6 dakika bekleyin daha sonra yemeklerden önce birer bardak için Önerilen günde 3 bardak içilmesidir. Hazırladığınız bu karışım bir içimlikdir.

Unutmayın bu sizin metabolizmanızı hızlandırarak kilo vermenizi sağlayacaktır. ama bu çayla birlikte daha dengeli beslenmeniz gerekiyor.

Yazımız burada biterken sizde görüş deneyim ve fikirlerinizi yorum olarak yazabilir, yazımız hoşunuza gittiyse sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

UYARI

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi


Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili tibbitedavi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.